Loading...

Hakkımızda

by Yonetici, 19 Mayıs 2014
[ultimate_spacer height=”20″]
SSektörün önde gelen üretici firmalarıyla çözüm ortaklığı içinde olan ALUMET YAPI, Diyarbakır ve civar illerde Cephe Giydirme ve Alüminyum Sistemleri alanında kaliteli ürün, kaliteli işçilik, ekonomik fiyatlandırma, ürün çeşitliliği, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Ergonomik ve estetik çözümler sunan ALUMET YAPI, yaptığı projeler ile adından söz ettirirken, cephe giydirme sistemleri alanında bölgenin sayılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

 

YYeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş ve global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile ALUMET YAPI, hizmet verdiği alanlarda kalite memnuniyetini esas almaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında pazar payını geliştiren ALUMET YAPI, kalite, güven, rekabet üstünlüğü, kullanılan teknoloji, faaliyet alanı ve büyüyen şirketiyle gücünü geleceğe taşımaktadır. ALUMET YAPI, gerek tasarım, gerekse imalat konusunda kaliteyi Avrupa Standartlarında gerçekleştirmek amacıyla tüm çalışanlarını bu standartlarda servis verecek şekilde eğiterek bilgi, deneyim ve kalite anlayışını maksimum seviyede tutmaktadır.

 

KKaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi ilke edinen kurumumuz, teknolojik gelişme ve yeniliklerin sürekli takipçiliğini yapmakta, modern ve sıra dışı tasarımları kusursuz bir uygulamayla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Çeyrek asrı aşkın süredir sektörde hizmet sunmanın haklı gururunu yaşayan firmamız, daima müşteri memnuniyetini ve müşterilerin isteklerine, fikirlerine kulak vererek gelişmeyi kendisine esas almaktadır.

 

MMüşterileri ve firma çalışanları ile büyük bir aile olmanın mutluluğunu yaşayan ALUMET YAPI ailesi, her geçen gün yeni ürün ve hizmetleri faaliyet alanına katmakta, her projede eşsiz ve özgün bir model oluşturmak amacıyla gerekli çaba ve özeni ortaya koymaktadır.

Bu web sitesinin telif hakkı FORİST YAPI & INVESTMENT firmasına ait olup, içerikte kullanılan yazı ve görsellerin başka yayın organlarında kullanılması ilgili yasayla koruma altına alınmıştır.

WEB TASARIM

CİHAT AYDIN

KULLANILAN TEKNİKLER

CSS3 KODLAMA - PHOTOSHOP - ILLUSTRATOR

TASARIMCIYA ULAŞIN

(505) 567 71 17